• PROFESYONEL WEB TASARIM
  PROFESYONEL E-TİCARET
  KURUMSAL SEO
  Web Tasarım, E-Ticaret, Kurumsal Seo, Sosyal Medya Danışmanlığı, Kurumsal Kimlik
  için doğru adrestesiniz...
  Hizmetlerimizi ve Çözümlerimizi İnceleyeyiniz.!
  Image 4
  Image 5
  Image 6
  Image 7
 • Profesyonel Web Tasarım
  Kimliğinize Uygun Web Siteleri
  Görsel, Uyumlu ve Etkin Tasarımlar..
  Görsel Grafik Tasarım
  Html5 & CSS Kodlama
  Admin Kontrol Paneli
  Kurumsal Seo
  Sosyal Ağ Eklentisi
  Tüm Tarayclara Uygun Tasarım
  Image 4
  Image 5
  Image 6
  Image 7
 • Profesyonel E-Ticaret
  Sanal Mağazanız...
  Görsel, Yüksek Güvenlikli, Zengin İçerikli E-Ticaret
  Yüksek Teknoloji, Hızlı ve Güvenli
  Sınırsız Ürün ve Katagori Modülü
  Zengin Arayüz Tasarım Seçenekleri
  Sipariş ve Kargo Takip Modülü
  Modül Entegrasyonları
  E-Ticaret Eğitimi ve Destek
  Image 4
  Image 5
  Image 6
  Image 7

Yüksek Teknoloji ile web tasarım ve web çözümlerini.. Interactive Bilişim sunuyor

 

 

 

KARTAL WEB TASARIM

WEB TASARIM

Interactive Bilisim , ihtiyaçlarınızı bütçenizi zorlamadan karşılayan web tasarım çözümleri sunuyor.

İyi bir web sayfası deyince aklınıza nasıl bir web tasarım geliyor? Bir çok kişiye göre  iyi bir web tasarım, estetik açıdan göze hitap eden, görsel zenginliklerle dolu bir sayfadır. Kimine göre iyi bir web tasarım en popüler olan tasarımdır. Kimine göre iyi bir web tasarım kendi beğendiği tasarımdır. Sonuç olarak her kişinin en iyi web tasarım görüşü değişkenlik gösterir. Aynı, her insanın karekterinin değişkenlik gösterdiği gibi. Fakat değişmeyen bazı en iyi tasarım özellikleri vardır. Aynı, her insanın iki gözü olduğu, on parmağı olduğu gibi. Bizim bakış açımız ile iyi bir web tasarımın altı kalemden oluşan değişmezleri;

» Her şeyden önce tasarım, temsil ettiği firmanın ticari karını sürekli arttırmalı ve yeni müşteriler kazandırmalıdır.
» Tasarım hedef kitlenize yönelmiş ve internette kolay bulunabilir olmalıdır. Sitenizde bulduğu bilgi de onu tatmin etmeli ve başka bilgiye ihtiyaç duymamalıdır.
» Tasarımı size özgün ve firmanızı temsil eden renkleriniz, basılı kataloglarınız, kartvizitleriniz ile uyumlu olmalıdır. Ziyaret eden kimseye  güven vermelidir, kurumsallığı yansıtmalıdır.
» Teknik olarak sürekli güncel tutulabilecek bir yapıya sahip olmalı ve çok hızlı açılan bir sayfa olmalıdır. Kod hatalarına karşı test edilmiş ve arama motorların üst sıralarda sergileyebilmesi için uygun yapıya sahip olmalıdır.
» Sayfa ile ilgili reklam yapıldığı taktirde, reklamın bütçesini boş yere harcamamalıdır. Reklam ile ilgili maksimum geri dönüşü sağlayabilecek yapısı olmalıdır.
» Firmanız için hazırlanmış tasarımda, hiç bir yazıyı okunmadan 5 saniye bakıldığında, firmanın ne iş ile uğraştığı hakkında fikir verebilmeli.

Ürün, Hizmet ve Bilgilerinizi Daha Fazla Kitleye ulaştırıp Satabilmeniz için:

Web sitenizin olmasıyala ulaşabildiğiniz kitlenin çapı artar ve sürekli olarak açık halde bulunan ofis, market, okul veya dersaneye sahip olmuş olursunuz. Ziyaretçileriniz günün her saatinde istediklerine ulaşabilir ve istedikleri ürün veya hizmeti kolayca edinebilirler..

Prestij Oluşturmak veya Korumak İçin

Bir süre öncesine kadar sadece kartvizitinizin mevcut olması bile yeterliyken şu an üzerinde web sitesi yazılı olmayan bir firmanın kartvizitini taşımak bile prestij kaybına neden olmaktadır. Günümüzde tam anlamı ile internete bağlı bir hayat sürmekteyiz.

Her yeni gün bir firma ticaret hayatında yerini alıyor ve henüz ofisini bile oluşturmadan önce internetteki ofisinin yerini almak istiyor. Çünkü internet, ziyaretçiye hangi mesafede olursa olsun öncelikle firmanızın hayal güçlerindeki yerlerini inşaa eder.

Daha Etkili ve Avantajlı Tanıtım İçin

Ürün, marka veya hizmetinizi internet üzerinden tanıtmanız çok daha kolaydır. Keza internet kullanıcıları kesinlikle ilgili müşteridir ve ulaşmak istediği hedefi daha önceden kafasında kurgulayarak sayfanıza ulaşır ve sizin istediğiniz doğrultuda sizin istediğiniz kadar ürün veya hizmet hakkında bilgi edinebilir. Web sitesi aynı zamanda otomatik olarak işleyen size masrafı olmayan bir satış temsilcisi yada personel vazifesi alır.

Doğrudan Satış ve E-Ticaret

Web sitesi artı vergiler, stopaj, kira, elektrik, su vs. gerektirmeyen iş yerleri/ofislerdir. Son yıllarda web siteleri üzerinden elde edilen kazanç birçok dev şirketi geride bırakarak büyük bir kazanç sektörü haline gelmiştir. E-Ticaret sayesinde satmak istediğiniz ürünleri fiziki güç harcamadan, reyon, bölüm ve ürün için açıklama yapacak uzman bir personel için masraf etmeden 24 saat çalışan ve ödemeleri de almak üzere herşeyi yapan bir oto mağaza sahibi olursunuz.

İstatistik ve İletişim İçin

Web siteleri sattığınız bir ürün veya hizmet hakkında daha net fikre varmanızı sağlar.

Ürün veya hizmetinize hangi ülkelerden hangi illerden hangi yaş aralığında ve hangi cinsiyete sahip olduğu gibi birçok kritere göre bilgi sahibi olmanızı sağlar ve bu bağlamda genel olarak tepkileri ölçebilirsiniz..

İnternet ziyaretçileri yüzyüze iletişim kurmadıkları için daha rahattır ve sanal dünyada medeni cesaret göstermek gerçek dünyada medeni cesaret göstermekten daha kolaydır ve bu şekilde görünmeyen hedeflerinizi elde edebilirsiniz.

Müşterilerinizden ürün veya hizmet hakkında çok daha net geri dönüş alırsınız ve hizmetinizi geliştirebilirsiniz bu da sizi verdiğiniz hizmette birkaç adım daha ileri götürür.

Web Siteleri Ekonomiktir


Web sitesi tanıtmak istediğiniz her şeyi genel olarak diğer iletişim organlarına göre neredeyse hiç maliyeti olmadan karşılar.

Web sitesinde istediğiniz ürünü bilgiyi veya gelişmeyi anında paylaşabilirsiniz ve bunun size maliyeti yoktur, oysaki televizyon, radyo gibi iletişim araçlarında çok kısa bir süre için bile olsa tanıtım yapmak inanılmaz masraflı ve külfetlidir.

Tanıtımınız belirlenen kuşakta ve belirlenen saat aralıklarında yayınlanır. Genel olarak insanlar TV - Radyo tanıtım ve reklamlarını çok sevmezler ve reklam sıralarında muhtemelen kanal değiştirirler.

Reklam süreleri maliyete paralel uzunluktadır ve tanıtım için eğer çok büyük bir bütçeniz yoksa tanıtımınızı ayrıntılı olarak yapamazsınız.

Genel olarak basılı medyada tanıtım Radyo - TV'ye benzer ve ekstra olarak herhangi bir haber, duyuru, gelişme veya kampanya güncellmesi yapmanız gerekse bile bu tanıtımınız baskıya girdikten sonra mümkün olmaz.

MÜŞTERİ YORUMLARI


Uzun zaman araştırmalarım sonucunda web sitemiin tasarmında interactie bilişime yaptırmaya karar verdik, bütün beklentilerimizi karşıladılar her konuda titiz ve özenle çalıştıları için kendilerine teşşekkür ederiz. Web sayfası hazırlatacak olanlara özellikle tavsiye ediyorum.

Mahallenin Kasabı

Web tasarım ve seo hizmitimizi interactive bilişimi tercih ettik kendileri bizi bu konuda mahçup ve etmedikleri için teşekkür ederiz. Bizi hiçnir konuda mağdur etmediler aradığımız da ulaştık e-maillerimize cevap aldık. Teşekkür ederiz...

Global Reklam

Web sitemizin tasarımı konusunda bir kaç firma ile çalıştık ve çok mağduriyet yaşadık sonunda interactive bilişim ile görüştük ve kendiler ile çalışma kararı aldık gerçekten verdikleri sözleri zamanında ve eksiksiz yerine getirdiler. Yeni projelerimiz de kendiler ile çalışmakdan dolayı memnunuz web tasarım da kendilerini tavsiye ediyoruz herhangi bir mağduriyet yaşamazsınız.

Solutions Relocation & Organization Management

Interactive Bilişim web sitemizi sade, şık ve özel bir tasarımla bize sundu kendillerine bu konuda teşekkür ederiz ayrıca maliyet konusunda da fiyatları gayet uygun web site yaptırmak isteyenlere tavsye ediyoruz.

Net Endüstri

E-ticaret projemizi Interctive Bilişime yaptırdık. Projenin başından itibaren hiçbir konuda sorun yaşamadık e-ticaret sitemiz görsel anlamda ve ürün planlamasında eksiksiz ve tam olarak teslim edildi. E-ticaret projemizin aşamalarını bizimle paylaşarak neler yapıldığını an ve n takip ettik. T-ticaret paketleri kullanımı kolay, görsel tasarımı moder ve içerik girmesi uygulamaları gayet anlaşılır. Kendilerine teşekkür eder e-ticaret yaptırmak isteyenlere tavsiye ederiz.

Wendox

HİZMETLERİMİZ


Web Tasarım Çözümlerimiz

Interactive Bilişim Web Tasarım olarak müşterilerimizin özel ve kurumsal markalarına uygun güncel ve yaratıcı tasarımlarla günümüzün trendine uygun web siteleri tasarlamaktayız. Web tasarımda müşterilerimize kurumsal ve görsel anlamda web siteleri tasarlamak ve bu web sitelerine en uygun reklam çalışmalarını uygulayarak yeni müşteriler kazandırmak ilkesini benimsemekteyiz.

 • Markanıza uygun tasarımlar yaratmak
 • Uygun görsel ve içerik çalışması
 • Estetik ve teknik açıdan mükemmeli yakalamak sit.
 • Ziyaretçileri hedefe ulaştırmak       

E-Tiaret Çözümlerimiz


E-ticaret sitesi kurmak ve milyonlara ulaşarak online satış yapmak istiyorsanız, ürünleriniz ile ilgili arama motorlarında çıkmak web sitenizin kolayca ulaşılmasını sağlamak istiyorsanız teknik destek konusunda sorun yaşamak istemiyorsanız, kolay ve kullanışlı admin panel ile birlikte kolay ürün eklemek istiyorsanız profesyonel e-ticaret için doğru adrestesiniz.
 • Modern Çizgiler
 • Ekran Çözünürüklerine Uyumlu
 • Tam Teknik Destek
 • Kullanımı Kolay Admin Paneli
 • Ürün Listeleme Modülü
 • Dikey İkon Menü
 • Hızlı Ürün Ekleme
 • Görsel Tema

Kurumsal Seo ÇözümlerimizKurumsal Seo : Firmaların web site, sosyal medyayı kullanarak internette belirlediği müşteri hedefine ulaşarak, kazançlarını arttırmak, reklamını yapmak amacıyla bilinen ve sektöründe ki popüler aramalar da arama motorlarında çıkmayı sağlamak amacıyla yapılan çalışmalar bütünüdür. Amacımız ve hedefimiz sizi arama motorlarında ve sosyal medya da hedeflediğiniz müşteri potansiyeline kavuşturmak. Kurumsal Seo çalışma sürecimiz:

 • Uzmanlarımız tarafından site analizi yapılır.
 • İlk olarak sayfa nızın arama motorlarındaki durumunu ölçüyoruz
 • Web Sayfanızın sektörel durumunu, tasarım ve içerik yapısını inceliyoruz.
 • Sitenizde eksik gördüğümüz tarafları tamamlayarak web sitenizi google arama sonuçlarına uyumlu hale getiriyoruz.
 • Sitenizin istediğiniz kelimelerde sıralamasını her gün takip ediyor ve sıralama hareketleri konusunda fikir ediniyoruz.
 • Arama Motorlarına kayıtlar yaparak sitenizin gücünü arttırıyoruz.
 • Her ay size yapılan çalışmalar ve gelinen noktalar hakkında rapor sunuyoruz.
 • Sitenizi ilk sayfaya taşıdıktan sonra daha üst sıralara çıkması ya da mevcut durumunu koruması için sürekli olarak web sayfanız ile ile ilgileniyoruz.


Google Adwords Çözümlerimiz


Google Reklam günümüz ve gelecekteki iş hayatının en etkili ve yatırım getirisi en yüksek reklamlarıdır. Google reklamları temel olarak anahtar kelime reklamcılığıdır. Buna TBM (Tıklama Başı Maliyet) reklamcılığı da denir. Google reklamları arama ve görüntü reklam ağlarından oluşur. Arama ağında sadece metin reklamları kullanılırken görüntülü reklam ağında hem metin hem de görsel (banner, video gibi) reklamlar kullanılmaktadır. İnternette reklam vermek istiyorsanız Google'ın aradığınız ilk ve son şey olması gayet normal çünkü Türkiye'de Google reklamları ile karşılaşmayan internet kullanıcısı yoktur. Google, günümüz ve geleceğin reklam ve pazarlama anahtarıdır.

 • Ölçülebilirdir. Kârı, maliyeti, dönüşüm oranı, performansı ölçülebilir.
 • Ayrıntılı yer hedefleme mevcuttur. Ülke, şehir, bölge ve yerel hedefleme vardır.
 • Dil hedefleme mevcuttur.
 • Yayın saatleri ve günleri isteğe göre ayarlanır.
 • Günlük ve aylık bütçenizi istediğiniz kadar seçebilir ve istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.
 • Sadece hedef kitlenize ulaşabilirsiniz. Hedef kitleniz dışında hiç kimse reklamınızı görmeyebilir.
 • Haklı rekabet vardır ve bu dinamik yapı bu platformun sürekli canlı ve hareketli kalmasını sağlar.
 • Ödemelerinizi kredi kartı, EFT veya havale ile yapabilirsiniz.

Sosyal Medya Danışmanlığı


Sosyal ağlar ızla yükselen ce çok değerli hale geldi artık hemen hemen kullanmayan kalmadı. Sosyal ağların popülerliği ve önem kazanmasıyla birlikte şirketlerin, kurumların kendilerini ve yaptıkları işleri kolay şekilde tanıtması ve ifade etmesini sağşayaln bir alan haline geldi. Bunun açılımıyla birlikte sosyal medya danışmanlığı zorunlu hale gelmiştir. Gelişen süreç içerisinde kuruluşların sadece web sitesi yaptırmasıyla bitmiyor aksine web siteniz ile başlayan süreç içerisinde sosyal medyayı etkin kullanılması gerekli hale gelmiştir. Sosyal ağlarda etkin ve aktif olmak zorunlu hale gelmiştir. Kampanyalarınızı, yaptığınız işleri, verdiğiniz hizmetleri kolay ve etkin tanıtabileceğiniz alaların başında sosyal ağlar gelmektedir. Sosyal ağlara verdiğiniz önem markanıza verdiğiniz önemle eşdeğerdir. Sosyal medya danısmanlığı lüks değil ihtiyaçtır. Bu süreç içerisinde Interactive Bilişim olarak sizi sosyal medyada en doğru şekilde temsil ediyoruz. Türkiye de en popüler sosyal ağlar facebook, twitter, google plus olarak bilinmektedir. Sizleri bu sosyal ağlarda başarıyla temsil edebiliriz.  

 • Firmanızın sosyal medya hesap yönetimi.
 • Firmanıza uygun hayran kitlesini reklam kampanyaları ve etkinliklerle arttırır.
 • Aylık sayfalardaki hareketleri raporlar.
 • DTwitter ve Facebook hesaplarınızda sizin verdiğiniz brifingleri,dökümanları uygun zamanlarda uygun bir dille duyurur.
 • Şikayet,destek konularına yardımcı olarak web yöneticisi ile ortak çalışma yürütür.

 • Bunların Dışında Biz Ne Yaparız ?
 • Facebook ve Twitter Sayfalarınıza Çözüm Ortaklarımız ve Kampanyalarımızla takipçi ve hayranlarınızın artmasında hızlı ve kalıcı başarı sağlıyoruz.
 • Retweet hizmetimizle twitterdan adınızın/markanızın onbinlerce kişiye ulaşmasını sağlıyoruz.
 • Sosyal Medya Optimizasyonunu emin ellere bırakın.

Kurumsal Kimlik


Kurum ve kuruluşların kendilerini temsil etme biçimlerinin tamamına kurumsal kimlik adı verilir. Şirketin kendini kaliteli bir şekilde temsil ve tanıtma süreci kurumsal kimlikten geçer. Kurumsal kimliiniz ne kadar güçlü ise şirketin kendini rahatlıkla temsil edebilir. Kurumsal Kimlik nelerden oluşur?

 • Amblem
 • Logo Tasarımı
 • Antetli kağıt 
 • Diplomat Zarf 
 • Kartvizit Tasarımı

RREFERANSLARIMIZ


Web Tasarım Referanslarımız

Web Tasarım Çözümleri, Kurumsal Seo, Hosting, Domain, E-Ticaret, Sosyal Medya, Google Adword Çözümlerinde Bizimle Çalışan Referanslarımız

MÜŞTERİLERİMİZ


Bizimle Çalışan ve Çalışmaktan Mennun Kalan Müşterilerimiz...

Web Tasarım Çözümleri, Kurumsal Seo, Hosting, Domain, E-Ticaret, Sosyal Medya, Google Adword Çözümlerinde Bizimle Çalışan Müşterilerimiz, Sizlerinde Müşterilerimiz Arasında Olmaninizi Terih Ederiz...